2024 | April |
---|---|
ma 1/4 | Paasvakantie |
di 2/04 | Paasvakantie |
woe 3/04 | Paasvakantie |
do 4/04 | Paasvakantie |
vrij 5/04 | Paasvakantie |
za 6/04 | Paasvakantie |
zo 7/04 | Paasvakantie |
ma 8/04 | Paasvakantie |
di 9/04 | Paasvakantie |
woe 10/04 | Paasvakantie |
do 11/04 | Paasvakantie |
vrij 12/04 | Paasvakantie |
za 13/04 | Paasvakantie |
zo 14/04 | Paasvakantie |
ma 15/04 | Zwemmen L1-L2 SPORTDAG LAGERE AFDELING |
di 16/04 | |
woe 17/04 | |
do 18/04 | dag van de medewerker |
vrij 19/04 | |
za 20/04 | |
zo 21/04 | vormsel Poperinge |
ma 22/04 | Zwemmen L1 - project boekstart PK-K1 |
di 23/04 | |
woe 24/04 | |
do 25/04 | |
vrij 26/04 | finale kunstenbad L3 |
za 27/04 | |
zo 28/04 | |
ma 29/04 | Zwemmen L1 |
di 30/04 | Vlaamse toetsen L4- met laarsjes door de Lovie voor L2 |
2024 | Mei |
---|---|
Woe 1/05 | Dag van de arbeid - Geen school |
do 2/05 | |
vrij 3/05 | |
za 4/05 | |
zo 5/05 | |
ma 6/05 | Zwemmen L1- kleuters naar Conquesta |
di 7/05 | Vlaamse toetsen |
woe 8/05 | Facultatieve dag - Geen school |
do 9/05 | Hemelvaart - Geen school |
vrij 10/05 | Geen school |
za 11/05 | |
zo 12/05 | |
ma 13/05 | Zwemmen L1 |
di 14/05 | Zwemmen K3 |
woe 15/05 | L4 naar de Biezenhoeve |
do 16/05 | Honkietonkie eerste graad |
vrij 17/05 | schoolreis L2, L3, L4 naar Bellewaerde-schooltoneel K3 |
za 18/05 | |
zo 19/05 | |
ma 20/05 | Pinkstermaandag - Geen school |
di 21/05 | Facultatieve dag - Geen school |
woe 22/05 | Facultatieve dag - Geen school |
do 23/05 | |
vrij 24/05 | |
za 25/05 | |
zo 26/05 | Eerste communie |
ma 27/05 | Zwemmen L1 |
di 28/05 | |
woe 29/05 | Sport op woensdagmiddag: Atletiek tweede en derde graad |
do 30/05 | |
vrij 31/05 |
2024 | Juni |
---|---|
za 1/06 | |
zo 2/06 | |
ma 3/06 | Zwemmen L1 |
di 4/06 | L2 naar de Palingbeek |
woe 5/06 | Sport op woensdagmiddag: Balspelen eerste graad |
do 6/06 | |
vrij 7/06 | |
za 8/06 | |
zo 9/06 | |
ma 10/06 | |
di 11/06 | |
woe 12/06 | |
do 13/06 | |
vrij 14/06 | |
za 15/06 | |
zo 16/06 | |
ma 17/06 | schoolreis PK-K1 naar Bellewaerde |
di 18/06 | |
woe 19/06 | |
do 20/06 | |
vrij 21/06 | |
za 22/06 | |
zo 23/06 | |
ma 24/06 | Zwemmen L1-WSO jeugdsportdag |
di 25/06 | Proclamatie derde kleuter |
woe 26/06 | |
do 27/06 | Oudercontact zomerrapport - Proclamatie zesde leerjaar |
vrij 28/06 | |
za 29/06 | |
zo 30/06 |